Diodowy wyświetlacz tekstowy-graficzny Led

W czasach gdy otaczają nas... mało komunikatywne, zwykłe, statyczne reklamy (słabo widoczne i nie zwracające uwagi klientów na Państwa firmę), coraz trudniej jest wzbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów atrakcyjnymi promocjami w Państwa firmie.

Badania statystyczne wykazały że: świecąca elektroniczna reklama diodowa typu Led wyświetlająca dynamiczne treści informacyjno-reklamowe w postaci poruszającego, mrugajacego jaskrawego tekstu, zwiększa zainteresowanie potencjalnych klientów promowanym przez Państwa produktem nawet do 80% obrotu netto.

Dodatkowo powoduje zapamiętanie lokalizacji Państwa firmy, należy pamiętać że 90% społeczeństwa to wzrokowcy zapamiętujący informacje w prosty sposób:
    
1 -zapamiętanie wzrokowe lokalizacji Państwa firmy/świadczonych usług.
2 -w przypadku szukania firmy/świadczonych usług wizyta w Państwa firmie.


Wysoka światłość wyświetlacza, teksty reklamowe widoczne w największym słońcu !!!

Do potrzeb zdjęć teksty zostały zatrzymane, podczas normalnej pracy teksty poruszają się w różnych opcjach/animacjach graficznych.

Czyż nie o to Wam chodzi by zostać zauważonym!
By wyróżniać się w szarym tłumie zwykłych statycznych reklam?

Diodowy wyświetlacz tekstowy - potoczna nazwa: reklama diodowa, linijka diodowa, wyświetlacza diodowy, wyświetlacz reklamowy led, tablica reklamowa led, tablica diodowa, reklama świetlna led, reklama świecąca led.

Jest to urządzenie elektroniczne przeznaczone do:
wyświetlania w matrycy złożonej z diod elektroluminescencyjnych, różnego rodzaju komunikatów tekstowych (reklamowych, informacyjnych, porządkowych, itd.), adresowanych do odbiorcy umieszczonego w polu świecenia wyświetlacza (1-100m).

Dzięki zastosowaniu diod elektroluminescencyjnych o wysokiej światłości uzyskano : 
wysoką wyrazistość treści reklamowych Widoczność w największym słońcu!!!, oraz zwiększoną efektywność oddziaływania na osobę do której komunikat informacyjno reklamowy jest kierowany.


Stosujemy diody elektroluminescencyjne o dużej światłości i żywotności minimum 25 lat, światłość 8500mcd, szerokim kąt świecenia 140 stopni, przeznaczone do użytkowania w szerokim zakresie temperatur -40 do 120 stopni Celcjusza.

Duże jaskrawe znaki, duża aktywna powierzchnia świecąca wyświetlacza , umożliwia odczyt treści reklamowych z dużych odległości 1-100m. Poprawiając tym samym skuteczność oddziaływania reklamy na potencjalnego klienta.

Obudowa duraluminiowa (elastyczna a zarazem bardzo wytrzymała), wyjątkowo dobrze znosząca średniej wielkości huragany, duże zmiany temperatur w zakresie -40 do +100 stopni celsjusza, obfite opady deszczu, śniegu, gradu, odchody wszędobylskich gołębi,

Opracowaliśmy specjalny energooszczędny system sterowania diodami tak by zmniejszyć zużycie prądu przez wyświetlacz o -30% , przy zachowaniu wysokiej światłości wyświetlacza.  

Produkt 100% Polski, produkcja wyświetlaczy w  firmie Tedsystem : wydział Bielsko-Biała


Programowanie wyświetlanych treści w wyświetlaczu :

-Programowanie wyświetlacza z klawiatury komputerowej.

Z wyświetlacza wyprowadzony jest przewód klawiaturowy o długości wskazanej przy zamówieniu, 5m,10m,15m, maksymalnie do 20m, przewód zakończony jest gniazdkiem zwykłej klawiatury komputerowej dołączanej na czas zmian treści reklamowych. Pamięć wyświetlacza jest nieulotna (treści reklamowe pamiętane są w wyświetlaczu po wyłączeniu/załączeniu go do prądu).

-Programowanie wyświetlacza z komputera.

Z wyświetlacza wyprowadzony jest kabelek komputerowy o długości wskazanej przy zamówieniu, standardowo 15m, maksymalnie do 100m. Przewód zakończony jest gniazdkiem Interfejsu USB. Pamięć wyświetlacza jest nieulotna (treści reklamowe pamiętane są w wyświetlaczu po wyłączeniu/załączeniu go do prądu).  Program komputerowy przeznaczony jest na  wszystkie wersje  systemu Windows. 

 
Pierwszy diodowy wyświetlacz tekstowy wyprodukowaliśmy ponad 10 lat temu, działa bez awaryjnie do tej pory!!!

Do pobrania:

Kliknij w ikonkę by pobrać instrukcję instalacyjno-montażową, obsługi wyświetlacza diodowego Led 

Kliknij w ikonkę by pobrać program komputerowy do obsługi  wyświetlacza diodowego Led

Kliknij w ikonkę by pobrać/ oglądnąć filmWidok programu sterujacego diodowym wyświetlaczem Led


Opis cech funkcjonalnych diodowego wyświetlacza Led

Pamięć wyświetlacza 4000 znaków, nieulotna - pamiętana po wyłączeniu wyświetlacza z prądu, wyświetlacz pamięta zaprogramowane sekwencje reklamowe, i po ponownym załączeniu wyświetlacza do prądu samoczynnie je wyświetla bez ingerencji użytkownika.

Zegar cyfrowy - wyświetlanie aktualnego czasu w treściach reklamowych.

Kalendarz cyfrowy - wyświetlanie aktualnej daty w treściach reklamowych.

Pomiar temperatury zewnętrznej - wyświetlanie bieżącej temperatury w treściach reklamowych.

Możliwe znaki : (małe litery, duże litery, polskie znaki, cyfry, znaki rozszeżone)
( a ą b c ć d e ę f g h i j k l ł m n o ó p r s ś t u w x y z A B C Ć D E Ę F G H I J K L Ł M N O Ó P R S Ś T U W X Y Z ą ć Ć ę Ę ł Ł ó Ó ś Ś 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ~ ! @ # $ % ^ & * ( ) _ + - = { } [ ] | \ < > ? / )

Możliwe ustawienia/regulacje użytkownika
- (indywidualne ustawienia parametrów w zależnosci od wymogów docelowej lokalizacjii wyświetlacza):
-Regulacja prędkości przesówu tekstu - umożliwia optymalne dobranie prędkości animacji reklamowych, pod kątem największej efektywności oddziaływania na osoby do których informacja jest skierowana.
-Regulacja jasności świecenia wyświetlacza - umożliwia optymalne dobranie jasności świecenia wyświetlacza, w zależności od intensywności oświetlenia słonecznego w danym miejscu.
-Grupowanie poszczególnych sekwencji reklamowych w komunikaty tematyczne - (przykładowo każdy komunikat to promocja na każdy dzień), można nimi zarządzać łącząć/wyświetlająć jeden po drugim, lub wyzwalac w różnych wariantach czasowych, oczywiście całe spoty reklamowe można zapisywać do pliku i w razie potrzeby odczytywać (można rano przesłać pracownikowi maila z plikiem aktualnych treści dla wyświetlacza przez kierownika firmy stworzone w jego domu bez konieczności przyjazdu do firmy).

 ( ilość projektów, spotów reklamowych nieograniczona ! ).Opis funkcji tekstu - opcje graficzne wyświetlacza Led

Proste ikonki : (telefony, buźki, serduszka, strzałki, oraz wiele innych).
Sześć rodzajów czcionek

-Tekst płynący w pozytywie 
-Tekst płynący w negatywie
-Tekst płynący pulsujący w pozytywie
-Tekst płynący pulsujący w negatywie.
-Tekst stojący w pozytywie 

-Tekst stojący w negatywie
-Najazd tekstu z dołu w pozytywie

-Najazd tekstu z góry w negatywie 
-Najazd tekstu z góry

-Roleta tekstu z dołu
-Roleta tekstu z góry
-Liniowanie tekstu od dołu
-Liniowanie tekstu od góry
-Efekt maszyny do pisania
-Zpikslowanie/ rozpikslowanie tekstu


Kontakt e-mail:
- Pytania techniczne, zamówienia, inne : tadeusz@tedsystem.com.pl
Kontakt telefoniczny: (telefony czynne w godzinach od 10-17 poniedziałek-piątek)
- Pytania techniczne, zamówienia,  504-106-716 (godziny: 10-17 poniedziałek-piątek)
W dniach wolnych od pracy, lub późnych godzinach wieczornych, w przypadku ważnych pytań prosimy o kontakt: e-mail : tadeusz@tedsystem.com.pl sms : (+48) 504-106-716


niezawodne,tanie,najlepsze,diodowe,wyswietlacze,led_tanie,najlepsze,diodowe,reklamy,led_tanie,najlepsze,tablice,reklamowe,led.jpg
Wszelkie prawa Zastrzeżone !!! materiały na stronie są własnością firmy TEDSYSTEM ®niezawodne,tanie,najlepsze,diodowe,wyswietlacze,led_tanie,najlepsze,diodowe,reklamy,led_tanie,najlepsze,tablice,reklamowe,led.jpg
Rozwiązania techniczne w naszych produktach są systematycznie ujawniane w Urzędzie Patentowym.
Polski producent wyświetlaczy led TEDSYSTEM   www.tedsystem.pl
niezawodne,tanie,najlepsze,diodowe,wyswietlacze,led_tanie,najlepsze,diodowe,reklamy,led_tanie,najlepsze,tablice,reklamowe,led.jpg